Ludzie wielkiego serca. Władze WUMed z wyjątkowym wyróżnieniem!

Rektor Warszawskiej Uczelni Medycznej - prof. Waldemar Dębski oraz Prorektor ds. dydaktycznych i rozwoju WUMed - prof. Joanna Jasińska, z tytułami „Człowiek o wielkim sercu”.

Uczelnia przy Bobrowieckiej 9 od lat wspiera potrzebujących. To właśnie za pomoc chorymi osieroconym dzieciom Unia Polskich Przedsiębiorców, partner zewnętrzny WUMed oraz główny organizator działań charytatywnych Wielkich Serc Pospolite Ruszenie wraz z Fundacją Ciepły Posiłek, wyróżnił władze uczelni.

Rektor prof. Waldemar Dębski oraz Prorektor prof. Joanna Jasińska co roku patronują charytatywnym zbiórkom na rzecz najmłodszych, koordynując także ich przebieg.

Wręczenie tytułu „Człowiek o wielkim sercu” odbyło się podczas Wielkiej Gali Charytatywnej “Fight for Children’s Future 2024”.

Podczas wydarzenia, Prezes UPP Łukasz Malczyk podsumował dotychczasowe działania organizacji i przedstawił ambitne plany na przyszłość. W tym, m.in. kontynuację aktywności na rzecz najbardziej potrzebujących. UPP wspiera i współorganizuje akcje charytatywne i zbiórki darów dla podopiecznych z domów dziecka, ubogich rodzin i osób w kryzysie bezdomności.