Aktualności

06
MAR
2024
WUMed z kolejnym tytułem „Studia z przyszłością” oraz Nadzwyczajnym Laurem Pracodawców!

Instytut Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych Warszawskiej Uczelni Medycznej otrzymał prestiżowy certyfikat jakości „Studia z przyszłością 2024”. Wyróżnienie przyznano za kierunek Pielęgniarka i położna genetyczna – zawód przyszłości. W IX edycji Konkursu „Studia z przyszłością”,  WUMed uhonorowano także zaszczytnym Certyfikatem Nadzwyczajnym - Złoty Laur Pracodawców!

Złotym Laurem Pracodawców wyróżniono nas za dynamiczny rozwój uczelni wyższej wyróżniającej się innowacyjnością i nowoczesnymi rozwiązaniami dydaktycznymi przygotowującymi absolwentów do potrzeb współczesnego rynku pracy i pracodawców. Niezwykle cieszy nas także, że już po raz trzeci zostaliśmy docenieni za prowadzone przez nas studia. Kapituła konkursu wskazuje najbardziej nowatorskie, postępowe i wartościowe kierunki i programy studiów. Warszawska Uczelnia Medyczna niezmiennie stawia na profesjonalne przygotowanie kadr medycznych. Szacowna komisja, podobnie jak w latach ubiegłych zwróciła uwagę na oferowany przez Warszawską Uczelnię Medyczną program studiów charakteryzujący się prekursorskimi rozwiązaniami opartymi na autorskich konceptach dydaktycznych. – mówi prof. Joanna Jasińska, prorektor ds. dydaktyki i rozwoju Warszawskiej Uczelni Medycznej.

W uzasadnieniu wyboru podkreślono, że studia realizowane w WUMed zapewniają studentom nowoczesną wiedzę, pozwalają im nabyć wartościowe umiejętności zawodowe i kompetencje społeczne.

„Studia z przyszłością” to ogólnopolski konkurs i program akredytacji, którego celem jest wyłanianie i wyróżnianie wybranych programów i kierunków kształcenia, wyróżniających się innowacyjnością i nowoczesnymi rozwiązaniami dydaktycznymi oraz dostosowaniem do potrzeb współczesnego rynku i pracodawców. Organizowany jest przez  Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Gala finałowa konkursu oraz uroczyste wręczenie certyfikatów, odbyła się 4 marca, w Sali Koncertowej Polskiego Radia Wrocław.  Dyplomy i statuetkę odebrały: prof. dr hab. Joanna Jasińska - prorektor ds. dydaktycznych i rozwoju WUMed, dr Krystyna Seliga - dyrektor Instytutu Nauk Medycznych WUMed, dr Agnieszka Nowacka- z-ca dyrektor Instytutu Nauk Medycznych ds. Położnictwa WUMed.

IKPMED

Instytut Kształcenia Podyplomowego
Kadr Medycznych
Ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

T: 22 559 22 02
E: sekretariat@ikpmed.wumed.edu.pl

Copyright © 2020 - WUMed