Aktualności

03
LIP
2023
​Porody w WUMed - tak, to możliwe!

Już od pierwszego roku studiów studenci kierunku Położnictwo uczą się technik odbierania porodu.

Dzięki nowocześnie i profesjonalnie wyposażonym pracowniom do praktycznej nauki zawodów medycznych od początku nauki, w bezpiecznej rzeczywistości uczelni studenci poznają tajniki przyszłej pracy.

Uczą się od najlepszych. Nasi wykładowcy to osoby z dorobkiem naukowym, ale przede wszystkim specjaliści profesji medycznych pracujący w renomowanych instytucjach ochrony zdrowia.

Po raz pierwszy prezentujemy zdjęcia z zajęć Techniki położnicze i prowadzenie porodu.

Dziękujemy studentkom i wykładowcom za zgodę na zajrzenie w kulisy ich pracy dydaktycznej


PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 1 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 2 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 3 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 4 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 5 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 6 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 7 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 8 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 9 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 10 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 11 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 12 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 13 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 14 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 15 PORODY W WUMed - TAK, TO MOŻLIWE! fot. 16
IKPMED

Instytut Kształcenia Podyplomowego
Kadr Medycznych
Ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

T: 22 559 22 02
E: sekretariat@ikpmed.wumed.edu.pl

Copyright © 2020 - WUMed