Aktualności

17
LUT
2023
​Pielęgniarki najbardziej cenione przez pacjentów

Ponad 54 tys. pacjentów leczonych w 134 szpitalach najwyżej oceniło kadrę pielęgniarską. 

Aż 80 proc. respondentów wystawiło najwyższą notę pielęgniarkom, spośród całego personelu medycznego. Wśród argumentów wskazano, że to właśnie one niosą największe wsparcie pacjentom przebywającym w szpitalach.

Badanie trwało rok (2022 r.), przeprowadziło je Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Całość raportu z badania znajdziecie TU

Warszawska Uczelnia Medyczna stawia na profesjonalne kształcenia przyszłych kadr medycznych, w tym wysoce wykwalifikowanych pielęgniarek.

Permanentnie unowocześniamy pracownie do praktycznej nauki zawodu oraz rozwijamy portfel instytucji ochrony zdrowia współpracujących z uczelnią w ramach prowadzenia zajęć praktycznych, praktyk i staży zawodowych.

Zajrzyjcie na nasze zajęcia praktycznej nauki zawodu...


W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 1 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 2 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 3 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 4 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 5 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 6 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 7 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 8 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 9 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 10 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 11 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 12 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 13 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 14 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 15 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 16 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 17 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 18 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 19 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 20 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 21 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 22 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 23 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 24 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 25 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 26 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 27 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 28 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 29 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 30 W pracowniach pielęgniarstwa WUMed fot. 31
IKPMED

Instytut Kształcenia Podyplomowego
Kadr Medycznych
Ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

T: 22 559 22 02
E: sekretariat@ikpmed.wumed.edu.pl

Copyright © 2020 - WUMed