PAŹ
Nagroda pielęgniarska Królowej Szwecji Sylwii

Zapraszamy studentów kierunku PIELĘGNIARSTWO do wzięcia udziału  w 6. edycji konkursu Queen Silvia Nursing Award. Zgłoszenia do udziału w konkursie są przyjmowane do  do 1. listopada br.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić swój innowacyjny pomysł na poprawę opieki nad pacjentami za pośrednictwem platformy https://qsna.awardsplatform.com/?language=pl_PL .

Uwzględnienie korzyści dla osób starszych lub cierpiących na demencję będzie dodatkowym atutem pomysłu.

Zachęcamy studentów Naszej Uczelni  do udziału w Konkursie. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne, każdy pomysł może okazać się tym zwycięskim. Jedna osoba może przesłać w konkursie dowolną ilość swoich pomysłów.

W razie jakichkolwiek pytań informacji udziela:

Anna Jonarska
Koordynator ds. Projektów  Fundacja Medicover

Więcej informacji o konkursie znajduje się również na stronie www.queensilvianursingaward.pl.