PAŹ
​Jesteśmy dumni z naszych wykładowców

Miło nam poinformować, że jedna z naszych wykładowczyń - mgr Ewelina Czeleń, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego,  decyzją Wojewody Lubuskiego została powołana do pełnienie funkcji Konsultanta Wojewódzkiego ds. pielęgniarstwa onkologicznego w województwie lubuskim na okres kolejnych 5 lat.

Pani mgr Ewelina Czeleń jest lubiana i ceniona przez studentów kierunków Pielęgniarstwo i Kosmetologia, na których prowadzi zajęcia. Od kilku lat przekazuje im wiedzę i swoje bogate doświadczenie zawodowe podczas Podstaw Pielęgniarstwa, Badań Fizykalnych i Patologii, Onkologii oraz Onkologii skóry.

Jest także jedną ze stałych prelegentek konferencji naukowych organizowanych przez WUMed.

W Instytucie Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych wykłada na kursach specjalistycznych, kursach kwalifikacyjnych i szkoleniach specjalizacyjnych w ramach kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.

Cieszymy się i gratulujemy!