Aktualności

08
LUT
2024
​WUMed patronem honorowym wyjątkowego wydarzenia!

Już w marcu odbędzie się II edycja konferencji WomenInMed poświęcona sytuacji kobiet w medycynie. Warszawska Uczelnia Medyczna dołączyła do grona partnerów obejmując zaszczytny Patronat Honorowy.

Konferencja organizowana jest przez Fundację Kobiet Medycyny. Spotkanie jest okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania relacji kobiet branży medycznej, które inspirują i działają na rzecz rozwoju tej społeczności.

W wydarzeniu udział biorą kobiety pracujące w ochronie zdrowia, między innymi: Lekarki, pielęgniarki, położne, ratowniczki medyczne, fizjoterapeutki, dyrektorki szpitali, ordynatorki, liderki, które zarządzają placówkami medycznymi, przedsiębiorczynie, które prowadzą własne gabinety i przychodnie lekarskie, farmaceutki, terapeutki, psycholożki, techniczki medyczne, analityczki medyczne, wykładowczynie i studentki kierunków medycznych.

Warszawską Uczelnię Medyczną reprezentować będą - prof. dr hab. Joanna Jasińska, prorektor ds. dydaktycznych i rozwoju WUMed oraz dr n. med. Agnieszka Nowacka, Zastępca Dyrektora Instytutu Medycznego ds. Położnictwa WUMed.
 
Druga edycja konferencji odbędzie się 22 marca w Poznaniu. Więcej informacji o Konferencji znajdziecie tu:
https://kobietymedycyny.org/konferencja/

ZAPRASZAMY!

IKPMED

Instytut Kształcenia Podyplomowego
Kadr Medycznych
Ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa

T: 22 559 22 02
E: sekretariat@ikpmed.wumed.edu.pl

Copyright © 2020 - WUMed